Під час проходження 5Кл заряду провідником виконується робота 0,550 кДж. Визначте напругу на кінцях

цього провідника.

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Ольга.
U =  \frac{A }{q}

A - работа ( 0,55 кДж = 550 Дж)
q - заряд ( 5 Кл )

U =  \frac{550}{5} = 110 B 
Отвечает Ярмушев Газиз.
Q=5Кл, A= 550 Дж. U-?Розв'язування.
A=qU.
U=A/q,
U=550/5=110 В.