Ідеальний газ що здійснює цикл Карно, 70% кількості теплоти отриманого від нагрівача, віддає

холодильнику. Кількість теплоти що отримується від нагрівача, дорівнює 5кДж. Визначте 1)Термічний ККД циклу; 2) Роботу здійснену при повному циклі; ДАЮ 20 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Илюшенкова Рита.
Η = (Qн - Qх) *100 %/ Qн
т. к. Qх = 0,70*Qн => η = (Qн - 0,70*Qн) * 100% / Qн = 30%
Qн = 5 кДж
A = Qн - Qх = Qн - 0,70*Qн = 0,30*Qн = 0.30 * 5 кДж = 1,5 кДж