Для приготування ванни змішали холодну воду при 20 °С з гарячою при 80 °С. Об'єм гарячої води

удвічі більший, ніж об'єм холодної. Визначте кінцеву температуру суміші. Тепловим розширенням води знехтуйте

Ответы на вопрос

Отвечает Будзінський Вадим.
M*c*(t-t1)=2m*c*(t2-t) - уравнение теплового баланса
(t-t1)=2*(t2-t)
3t=2*t2+t1
t=(2*t2+t1)/3=(2*80+20)/3 С = 60 С - это ответ