Опір еленктричного чайника - 22 ом. Напруга, за якої працює - 220 В. Визначте потужність струму,

яку споживає чайник.

Ответы на вопрос

Отвечает Заратовская Алёна.

P=U*I ; І= U/R. Отже, І= 200/22 = 10 А.  P= 220*10=2200 Вт