Який ккд газовоі кухонноі плити, якщо при спалюванні 1,1 кг природного газу на ній 35 литрів води

нагріваеться 50°с? Питома теплота згорання природного газу 4.4 ×10 у сьмому степені Дж/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Савойская Маргарита.
ККД =(Ап/Аз)*100%=(cm1T/qm2)*100%=(4200*35*50/4,4*10^7*1,1)*100% где Т- изменение температуры дельта T