Яку роботу виконує сила 20 Н, під дією якої тіло переміщується на 2 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Ханас Марічка.
Дано:       Аналіз:     Розвязання
F= 20 H    A= F*s     А= 20*2
s=2                             А= 40 Дж
A-?                            Відповідь: 40 Дж