Скільки часу світло йде від альфа центавра до землі, якщо відстань 4*10^16(м)


Ответы на вопрос

Отвечает Гордикова Лиса.
T=S/V
Vсвета= 3•10^8 м/с
--> T= 4•10^16 : 3•10^8 = 4/3 •10^8с