У кают-компанії судна, яке здійснює морську подорож у 250 км, розташований годинник. Скільки

коливань здійснить маятник годинника за час подорожі, якщо період(Т) його коливань дорівнює 0,5 с, а середня швидкість руху судна — 10 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Сміцька Галина.
Дано:
S=250 км = 250 000 м
T = 0,5 c
V= 10 м/с
____________
n - ?

Время путешествия:
t = S / V = 250000/10 = 25 000 c
Число колебаний:
n = t / T = 25 000 / 0,5 = 50 000

Ответ: маятник совершит 50 000 колебаний