Якою є маса бензину,витраченого тепловим двигуном із ККД 25% для здійснення корисної роботи 400

кДж? питома теплота згоряння бензину 46•10 в шостій степені Дж/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Половников Андрей.
N(ККД)=Ак/Ав*100%. Знайдемо виконану роботу: Ав=Аа*100%/n=400*100/25=1600кДж=1,6*10^6Дж. Ав=а*m, а(лямбда)-питома теплота згоряння, m-маса. m=Ав/а=1.6*10^6/46*10^6=0,034кг