Яку кількість теплоти треба передати ідеальному газу, який знаходиться в циліндрі під поршнем щоб

його внутрішня енергія зросла на 100 Дж і при цьому газ виконав роботу 200 Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмугамбетов Данил.
По первому началу термодинамики:
Q = ΔU + A
Q = 100+200 = 300 Дж