Яка кінцева швидкість тіла під час па- діння з висоти 20 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Кенжеалы Фарида.
V² - v₀² = 2*g*h
v₀ = 0 => v = √(2*g*h) = √(2 * 10 м/с² * 20 м) = 20 м/с