Якщо ще не важко допоможіть ще)) Два автомобілі рухаються назустріч один одному по горизонтальній

дорозі зі швидкостями 6м\с і 4м\с.Маса кожного з автомобілів зорівнює 10000 кг.Визначіть кінетичну енеогію першого автомобіля в системі відліку "другий автомобіль"

Ответы на вопрос

Отвечает Густов Михаил.
Тк они едут навстречу друг другу, 6-4=2 - скорость первого автомобиля относительно второго 
E= \frac{m v^{2} }{2}
E=10^4*4/2=2*10^4