Літак летів на північ до місця призначення, розташованого на відстані 300 км від вихідної точки.

Під час усього рейсу із заходу дув сильний вітер зі швидкістю 40 км/год. З якою швидкістю відносно повітря летів літак, якщо рейс тривав 1 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Темникова Ульяна.

(V-V1)t=S=(V-40)t

(V-40)=300

V=260км/час