Багатократний перегин алюмінієвого дроту масою 2 г нагріває його на 40K. Яка була здійснена робота

якщо тільки 30% її пішло на нагрівання дроту?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Анастасия.
A*30%/100% = m*C*(T2-T1)
A= m*C*(T2-T1)/(30%/100%) = m*C*(T2-T1)/0,3=0,002*930*40/0,3 Дж = 248 Дж