Срочно?!!!! Дає 50 балів!!!!! Хлопчик маса якого 50 грам спустився на санках з гірки і проїхав по

горизонтальній дорозі до зупинки шлях 20 м за 10 с. Визначте силу тертя і коефіцієнт тертя.

Ответы на вопрос

Отвечает Зорникова Катерина.
20 м за 10 с - это равнозамедленное движение. S=a*t в квадрате / 2. Тогда а=2*S/t в квадрате = 40/100=0,4 м/с2. Сила трения F=m*a, F=50 кг*0,4 м/с2=20 Н (Ньютонов) . К-т трения k=F/G=20/50*9,8.