Визначити натяг троса під час рівноприскореному опускані кабіни кабіни ліфта масою 400 кг,якщо за

10 с вона пройшла відстань 30 м

Ответы на вопрос

Отвечает Хомченко Даниил.

F=m(g-a)

S=\frac{at^2}{2}

a=\frac{2S}{t^2}

F=mg-\frac{2Sm}{t^2}

F=4000-240=3760H