визначте потужність струму в лампі увімкненій у мережу напругою 220 в якщо відомо що опір нитки

розжарення лампи 484 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Передистый Дима.

Дано:

U = 220 B

R = 484 Ом

Найти: Р -?

Р = U² / R = 220*220 / 484 = 100 Вт

Отвечает Камалов Куат.

Р=U^2/R;
Р=220^2/484=100Вт