Трактор масою 8 т рухається по мосту зі швидкістю 36 км/год. Визначте, яка сила тиску трактора на

середину мосту, якщо міст опуклий і має радіус 200 м. Вважайте, що g= 10 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Жеткергенова Альбина.

F=m*(g-a)

a=v^2/r

F=m*(g-v^2/r)

m=8*10^3 кг(v=36км/ч=10м/сек)

F=8*10^3кг*(10м/сек^2-(100м/сек)^2^200м))=7.6*10^4H=76кН

ОТВЕТ:76кН.