Як знайти ∆s та ∆t, якщо s1=26,5 см, s2=30 см, t1=0,89, t2=0,93. Поможіть)


Ответы на вопрос

Отвечает Повираева Олечка.
Δs= s2 - s1= 30cм-26,5cм=3,5cм
Δt=t2 - t1=0,93с-0,89с=0,04с