Швидкість поширення світла в алмазі = 124км/с. Обчислити показник заломлення алмазу.


Ответы на вопрос

Отвечает Василик Яринка.
V(алмаз)=124000км/с
c(вакуум)=300000кмс
n=c/v=300000/124000=2,42