Визначте архімедову силу, що діє у воді на стальну деталь з масою 3,9 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Мария.
Fa=pgV
p=1000кг/м3
g=10 н\кг
p стали =7800 кг/м3
V= m/p = 3,9 / 7800 = 0,0005 м3
F a = 1000 kg * 10H/kg * 0,0005m3 =5 H
Ответ: 5 Н