Два тіла,на кожному з яких знаходиться 8*¹² надлишкових електронів , відштовхуються в повітрі із

силою 0,37 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Voytenko Vetall.
F=k*q1q2/r^2*e ,e=Епсилонт = 1, т.к. вони в повітрі. Звідси r^2=k*q1*q2/F= 9*10^9*1.28*10^-6*1.28*10^-6/0,37=0.04м^2.Значить r=0.2м.
q1 =q2 = qe(заряд одного електрона)*N(кількість  зарядів)=1.6*10^-19*8*10^12= 1.28*10^-6 Кл.
Відповідь: відстань дорівнює 20 см або 0.2м.