Напруженість електричного поля між обкладками конденсатора ємністю 10мкФ дорівнює 100 В\м.

Визначити заряд конденсатора ,якщо відстань між обкладками 5 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Insebaev Sanzhar.

c=\frac{q}{u}

 

q=c*u

 

q=10*10^-6*100=1*10^-3 Кл