Визначте шівидкість звуку у воді, якщо коливання з періодом 0,005 с створюють хвилю завдовжки 7,175

м

Ответы на вопрос

Отвечает Евдасёв Илья.
T=0.005 c    λ=7.175 м   V=?
===
V=λ/T=7.175/0.005=1435 м/с
========================