Опір електричного чайника - 22ом. Напруга , за якої він працює -220В. Визначте потужність струму ,

яку споживає чайник .

Ответы на вопрос

Отвечает Ивтушенко Мария-Ивановна.
Сила тока равна
I=U/R
I=220/22 =10 Ампер
Мощность чайника 
P=UI
P=220*10=2200 Ватт