До довгого плеча важеля підвісили вантаж масою 2 кг. Яку силу треба прикласти до короткого плеча,

довжина якого в 4 рази менша,щоб важіль перебував у рівновазі? Масу важеля не враховуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Бейбит Нұрсұлтан.

m=2 кг    L2=4*L1    F1=?

F2=m*g      M1=M2      F1*L1=F2*L2  (моменты сил равны)

F1=4*m*g=4*2*10=80 H

===============