При напрузі на кінцях проводника 2В сила струму в ньому 0,5 А.Якою буду сила струму в

провиднику,Якщо напруга на його кінця збільшиться до 4 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Смык Максим.
Сопротивление проводника: R = U/I = 2:0,5 = 4 (Ом)
Сила тока в проводнике при U₁ = 4B:
                         I₁ = U₁/R = 4:4 = 1 (A)

Ответ: 1 А.