Якого об'єму залізний брусок треба взяти,щоб сила тяжіння,що діє на нього, дорівнювала 1,56 Р?

густина заліза 7800 кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.
F=m*g=p*V*g
V=F/p*g=1,56/7800*10=0,00002 м3