Електричну плитку опором 39 Ом вмикають улітку на дворі,приеднавши до мережі за допомогою

подовжувача довжиною 15 м.Кожна з двох мідних жил подовжувача мае площу поперечного перерізу 0,5 мм^2.Скільки відсотків енергіі,яка споживаеться від електричноі мережі,витрачаеться на виділення тепла у подовжувачі????

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.
Cчитаем ток 220/39=5.64а
сопротивл.провода: R=p*L/s=0.0175*15/0.5=0.525om
мощность віделяющаяся в проводе: Р=I²*R=5.64² *0.525=16.7вт
єто по одному проводу, а по двум 2*16.7=33.4вт