Довжина секундної стрілки наручного годинника 1,5 см. Яка швидкість руху кінця цієї стрілки?


Ответы на вопрос

Отвечает Бурьян Алексей.
V=w*r=2*pi*r /T = 2*pi*0,015 /60 м/с = 0,001571 м/с= 1,571 мм/с