Мідний лист прямокутної форми(α(альфа)=0.000017° С) розміри якого при 20° С 60x50 нагріли до 600

градусів С. Як змінилася площа листа?

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорчук София.

Была площадь:
S₀ = a₀*b₀ = 60*50 = 3 000 см²

Длина стала:
a = 60* (1+0,000017*600) ≈ 60,6 см
Ширина стала:
b = 50* (1+0,000017*600) ≈ 50,5 см
Площадь стала:
S = a*b = 60,6*50,5 ≈  3 060 см²

Площадь увеличилась на:
 Δ = 3060-3000=60 см²  
Δ/S₀ = 60/3000 = 0,02     или   на 2%