Металл сымға 100 кг жүк ілгенде сымдағы механикалық кернеудің мәні 3, 14 * 10 ^ 8 H / M ^ 2 болды.

Сымның диаметрі g = 10M / с ^ 2 А. 0,5 см В. 1 мм С. 2 см D. 2 мм Е. 0,2 см F. 0,1 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Валерий.

Объяснение:

Потужнiсть знаходиться за формулою P = I^2 * R, де I - це сила струму; R - сопротивление. Звiдци знаходимо опiр:

R = P/I^2 = 600 Вт/9 А^2 = 66,6 Ом

Роботу сили струму знаходимо за формулою A = I^2 * R * t = 9 А^2 * 66,6 Ом * 300 с = 179 820 Дж