1. Катер рухається зі швидкістю 54 км/год подолав шлях 1500 м. Скільки часу рухався?


Ответы на вопрос

Отвечает Колосов Вова.

Ответ:

100с

Объяснение:

Дано:

v=54км/год=15м/с

s=1500м

=======

t-?

t=s/v=1500/15=100с

Отвечает Кунилов Даниил.

відповідь:

дано:

v=54км/год=15м/с

s=1500м

знайти:

t-?

розв'язання

t=s/v=1500/15==100с

пояснення:

щоб знайти швидкість потрібно відстань поділити на швидкість