Визначте силу струму в провіднику довжиною 50 см, на який в однорідному магнітному полі з індукцією

0,08 Тл діє сила Ампера 0,4 Н. Напрямок магнітних ліній і напрямок струму взаємно перпендикулярні

Ответы на вопрос

Отвечает Воронина София.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

L=50cm=0.5m

B=0.08Тл

Fa=0.4H

∠a=90°

I-?

Fa=BILsina\\I=\frac{Fa}{BLsina}=\frac{0.4}{0.08*0.5*1} =10A