5.36. Перша у світі орбітальна космічна станція рухалася зі швидкістю 7,3 км/с і мала період

обертання 88,85 хв. Ува-жаючи її орбіту коловою, визначте висоту станції над по-верхнею Землі. Радіус Землі вважайте рівним 6400 км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Барилюк Катюша.

Розв'язання:

v = ( 2πR ) / T

где R = h - r

v = ( ( 2π( h - r ) ) / T

h - r = ( vT ) / ( 2π )

h = ( ( vT ) / ( 2π ) ) - r

h = ( ( 7300 * 5331 ) / ( 2 * 3,14 ) ) - 6,4 * 10^6 ≈ 2 * 10^5 м = 200 км