7.Прямолінійний провідник завдовжки 50 см, яким тече струм силою 10А, перебуває в однорідному

магнітному полі з індукцією 8,4 мТл. З якою силою це поле діє на провідник, якщо кут між напрямом ліній магнітної індукції і напрямком струму в провіднику 90°?

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 50 см = 0,50 м

I = 10 A

B = 8,4 мТл = 8,4·10⁻³ Тл

α = 90°

_______________

F - ?

F = B·I·L·sin 90°

F = 8,4·10⁻³·10·0,50·1 = 0,042 Н      или    42 мН