13. Довжина земного екватора 40000 км. За який час можна пролетіти навколо Землі екватором, якщо

літак буде рухатись зі швидкістю 800 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Потапович Ульяна.

Ответ:

дано

s- 40000 км/ч

v- 800 км/ч

t-?

решение

t=s/v= 40000/800= 50 часов