40 Балов Срочно!!! 1) Як зміниться частота коливань математичного маятника при зменшенні довжини

нитки маятника у 3 рази? А) Збільшиться в 3 рази. Б) Не зміниться. В) Зменшиться в 3 рази. Г) Збільшиться в √3 рази. Д) Зменшиться в √3 рази. 2) У воді поширюється звукова хвиля з довжиною хвилі 0,75 м. Яка її частота? Чи зможе водолаз сприймати її як звук? У воді швидкість звуку становить приблизно 1500 м/с. Введіть тільки число. 3) Яка довжина математичного маятника, якщо період його коливань дорівнює 6,28 с?Введіть тільки число 4) Рівняння коливань тіла має вигляд x = 0,25 sin ( 0,1πt). Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. А) 0,05 с Б) 20 Гц В) 0,05 Гц Г) 25 см Д) 20 с Е) 25 м

Ответы на вопрос

Отвечает Ардельян Дина.

Ответ:

смотри ниже

Объяснение:

1) f=\frac{1}{2\pi } \sqrt{\frac{g}{L} }, f- частота, L - длина нитки. Если длина нитки увеличится в три раза, то частота уменьшится в \sqrt{3} раз.

2) скорость распространения волны (любой) равна v=fλ, отсюда находим частоту волны f=v/λ; f=1500/0,75=2000 Гц. Обычный человек слышит звуки почти от 20 Гц до 20000 Гц, значит эту волну он услышит.

3)

1) T=2\pi  \sqrt{\frac{L}{g} }\\L=\frac{gT^{2}}{(2\pi)^2 } \\L=10 (c)

4) x=0,25sin(0,1πt)

здесь 0,25 м это амплитуда = 25 см  Г)

круговая частота ω это 0,1π; т.к. ω=2πf, то частота f=0,1π/2π=0,05 Гц  В)

период равен обратной частоте T=1/f; T=1/0,05=20 с.  Д)