Помогите пожалуйста! Обчисліть кількість коливань і частоту коливань гойдалки, якщо період

коливань 2,5с , а час коливань 5 хв.​

Ответы на вопрос

Отвечает Асанова Наташа.

Ответ:

120

Объяснение:

T=2.5 c     t=300 c    N=?

===

N=t/T=300/2.5=120

=====================