Жорсткість пружини 200 H/m визначте, на скільки збільшиться довжина пружини, якщо її розтягувати з

силою 15 H​

Ответы на вопрос

Отвечает Фащевский Жора.

Ответ:

7,5 см

Объяснение:

F=k*Δx

Δx=F/k

Δx=15/200=0,075m=7,5cm