7. Гіпсова будівельна плита, розміри якої 26 см х 12 см х 14 см, виготовлена з вну- трішньою

порожниною. Визначте об'ем порожнини, якщо маса плити 4,5 кг.Густина гіпcy 1300 кг/м(куб)​

Ответы на вопрос

Отвечает Сапегина Даша.

Ответ:

0.0009 м3

0.26*0.12*0.14= 0.004368 м3

0.004368 * 1300 = 5.6784 кг

5.6784-4.5 = 1.1784 кг

1.1784 / 1300 = 0.0009 м3