Срочно!!!! Физика7 ДАЮ 100 БАЛЛОВ Повністю занурене у воду тіло об’ємом 80 см3 утримують у воді,

приклавши вертикальну силу 0,35 Н, направлену вниз. Визначити об’єм порожнини всередині тіла, якщо густина води 1000 кг/м3, густина речовини, з якої виготовлено тіло, 1500 кг/м3. Масою повітря всередині порожнини знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжебаев Мади.

Відповідь: 50 см³

Пояснення:


Отвечает Қалдарова Айым.

Ответ:

51 см3

Объяснение:

F+Fa=mgm=(F+pgV)gVт=m\pт=F\pт*g+pV\pт=0,35\15000+1000*80*10^-6\15000=(с округлением) 29 см^3

Vo=80-28=51 см3 -объем пустоты