Мотоцикліст рухаючись зі стану спокою за 10 с проїхав 100 м знайти прискорення його руху


Ответы на вопрос

Отвечает Юдин Андрей.

Ответ:

Дано:

t=5c

S=24м

Найти:

а-?

Решение :

S=(a*t^2)/2;

a=(2*S)/t^2=(2*24)/5^2=48/25=1.92м/с^2

Ответ: 1.92м/с^2