Сполучені посудини заповнили водою. У праве коліно долили шар олії висотою 8 см. В якому коліні

висота рідини буде вище і на скільки

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

p-1000кг/м3

p-900кг/м3

h-0.08

-----------------

h1/h2=p2/p1

h2=h1*p1/p2

∆h = h1 – h2

h2 =900*0.08/1000=0.072(m)

∆h=0,08-0,072=0,008