Коли напруга між хмарами сягнула 50 млн вольт, виникла блискавка, що існувала 2мс. За цей час через

поперечний переріз каналу блискавки пройшов електричний заряд 30Кл. Визначте середню силу струму в каналі. Большое Спасибо!)​

Ответы на вопрос

Отвечает Загайнов Макс.

Ответ:

Объяснение:

I=q/t=30/0,002=15000A=15кA