1. Визначте силу тяжіння, що діє на трактор, маса якого 3,7 т. 2. Яка сила тяжіння діє на віконне

скло, розміри якого 100 x 50 x0,5 см? Якою є вага цьогоскла?пожалуйста срочно !!!?!?..?!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

1. mg=3.7*1000*10=37000 H=37 kH

2. Объем стекла  в м 0,1*0,05*0,005=2,5*10^(-5)

плотность стекла 2500 кг/м3

m=2,5*10^(-5)*2500=0.0625 kг

mg=0.0625*10=0.625 H

Объяснение: