Ділянка кола складається з двох послідовно з’єднаних провідників, опори яких становлять 40 Ом та

60 Ом. Напруга на ділянці кола 60В. Яку роботу виконує струм в колі за 1хв ?

Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Егор.

Ответ:

Ro=40+60=100 Ом, ток I=U/Ro= 60/60=1A, мощность Р=U*I=6*1=60 Вт, работа А=Р*t= 60*60=3600 Дж