Помогите!Яка напруга в колі з опором 100 Ом при силі струму 1,5А?Який електричний заряд в колі

опором 20 Ом проходить протягом 5хв.При напрузі 200В?

Ответы на вопрос

Отвечает Дель Александр.

Ответ:

Объяснение:

1.

Дано:

R = 100 Ом

I = 1,5 A

U = ?

Решение:

U = R×I

1)U = 100 Ом×1,5 А = 150 В

2.

Дано:

t = 300 c

U = 200 B

R = 20 Ом

q = ?

Решение:

I = U/R; q =I×t

1)I = 200 B/20 Ом = 10 А

2)q = 10 A×300 c = 3000 Кл