М'яч, масою 40 г кинули вертикально вгору зі швидкістю 20 м/с. Визначте кінетичну і потенціальну

енергію м'яча на висоті 8 м. 20 баллов срочно!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Shtokolova Lera.

Объяснение:

m= 0.04 кг

v = 20 м/с

Eкин.= (m×v×v)/2 >>> Eкин.= (0.04×20×20)/2= 8 Дж

Епот.= mgh >>> Eпот.=0.04×10×8= 3.2 Дж