80 баллов! Два тіла масою 1 кг та 4 кг зв'язані мотузкою, що перекинута через нерухомий блок,

знаходяться на одній висоті. Через який час друге тіло опуститься на 50 см , якщо тілам дати вільно рухатись?

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Екатерина.

Ответ:

ТКЕ:

ΔK=A

\frac{m_{1}V^2}{2} =m_{1}gh-m_{2}gh\\(\frac{h}{t})^2 =2gh-gh*\frac{m_{2}}{m_{1}} \\(\frac{h}{t})^2 =gh(\frac{m_{1}-m_{2}}{m_{1}} )\\\frac{h}{t} = \sqrt{gh(\frac{m_{1}-m_{2}}{m_{1}} )} \\t=\frac{h}{\sqrt{gh(\frac{m_{1}-m_{2}}{m_{1}} )} } \\\\t=\frac{1}{2\sqrt{10*0.5*0.75} } =0.51639 c=0.5c